Arama:

ANDROİD UYGULAMALAR

Aklınıza gelebilecek her türlü projeyi, Android telefonların her sürümü için üretebilmekteyiz. Ekibimiz, ister hibrit olarak ister React-Native isterseniz de Native olarak kodlamaya ve hayalinizdeki projeleri üretmeye hazır.

 

İOS UYGULAMALAR

Aklınıza gelebilecek her türlü projeyi, İos telefonların her sürümü için üretebilmekteyiz. Ekibimiz, ister hibrit olarak ister React-Native isterseniz de Native olarak kodlamaya ve hayalinizdeki projeleri üretmeye hazır.

   

VR PROJELERİNİZ

Arttırılmış gerçeklik projelerinizi dilediğiniz platforma uygun gerçekleştirebiliriz. Yalnızca aklınızdakileri bizlerle paylaşmanız yeterli. Fikirleriniz, bizim için çok değerli.

SUNUCU HİZMETLERİ

Sizlere her alanda sunucu hizmeti verebiliriz. Sunucularınızı, en yüksek teknoloji ile donattığımız özel sunucu odalarımızda kesintisiz olarak barındırabileceğiniz gibi hâlihazırdaki sunucularımızı kiralayabilme fırsatına da sahipsiniz.

DANIŞMANLIK HİZMETİ

Tüm startuplarınız ve fikirleriniz için sizlere, "teknoloji" başta olmak üzere her alanda danışmanlık hizmeti verebiliriz.

WEB TABANLI YAZILIMLAR

Aklınıza gelebilecek her dil ve türde yazılımı yazabilecek ekibimiz sizi beklemekte. YALNIZCA PROJENİZİ BİZLERLE PAYLAŞIN...